МЕРЕЖА

Про нас

ВАМ – відома мережа торгових центрів у Львові. У нас можна придбати усі необхідні товари і приємно провести час з сім’єю чи друзями. Зручне розташування дозволяє легко доїхати до будь-якого торгового центру, а власники автомобілів мають велику парковку біля кожного ТЦ.

ТЦ «ВАМ» -це формат зручного шопінгу: український флагман супермаркетів «Сільпо», оператори побутової техніки «Фокстрот», «Comfy» «МТА», магазин мультибрендового одягу «Obnova», «Athletiks» магазини дитячих товарів «Антошка», «Monako», «Чудо Острів», скандинавський магазин меблів та товарів для дому «JYSK», мережа магазинів європейських товарів “Євромікс”, мережа килимових виробів “Килимовий ярмарок”, інтернет магазин “Розетка”. Також, працюють локальні магазини одягу та взуття, аксесуарів, зоотоварів, квітів, ювелірних виробів та засобів з догляду краси та здоров’я. Загалом більше 100 магазинів, а також піцерії, ресторани, кав’ярні, спортивні та фітнес заклади.

Сфера послуг представлена в мережі: автомийка «Мийко», хімчистка “Чисто”, майстерні ремонту одягу, пральня самообслуговування, майстерні виготовлення ключів та ремонту комп’ютерної техніки, обмін валют, відділення та поштомати “Нова пошта” та “Розетка”.

«вам»
Б. Хмельницького, 214

дивитись

«вам»
Червоної Калини, 62

дивитись

«вам»
Наукова, 35А

дивитись

«вам»
Шевченка, 358А

дивитись

«вам»
Широка, 87

дивитись

«вам»
Виговського, 100

дивитись