Торговий центр «вам»

Наукова, 35А

Вигідне розташування торгового центру “ВАМ” в активному районі Львова зі жвавим транспортним сполученням вигідно вирізняє його серед конкурентів.


Тут врахововано потреби усіх категорій покупців від найменших до найстарших, котрі проживають у південному районі Льовова.
Зручна транспортна розв’язка дозволяє легко доїхати до торгового центру, а власники автомобілів мають велику парковку біля торгового центру.

МагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазини
МагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазини
МагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазини

Obnova

ObnovaStores — мережа магазинів жіночого, чоловічого, дитячого одягу, взуття, аксесуарів і товарів для дому. У нашій мережі представлений асортимент від багатьох улюблених світових брендів. Наша перевага — щоденне поповнення асортименту в усіх магазинах ObnovaNova, ObnovaEuroshop та ObnovaLux. Кожен новий сезон – це ще більше поповнень асортименту новими брендами та дизайнерськими марками.

Антошка

«Антошка» — роздрібний напрямок бізнесу сімейної компанії RedHead. Поряд з магазинами «Антошка» компанія управляє преміум-бутиками Daniel і розвиває мережу дистрибуції, з часткою 70% національного ринку імпортного дитячого харчування. ГОЛОВНА МІСІЯ АНТОШКИ - ПЕРЕТВОРЮЄМО ТУРБОТУ ПРО ДІТЕЙ НА ЗАДОВОЛЕННЯ!

Чисто

Послуги хімчистки "ЧИСТО" - це можливість користуватися улюбленими речами довго, незалежно чи це дизайнерська сукня з дорогоцінними елементами чи шкіряний виріб. Адже хороша хімчистка освіжає красу речей, які вам дорогі.

Обмін валют

Обмін валют

Пральня самообслуговування

Пральня самообслуговування просто неба. Екологічне прання без фосфатів та барвників. Випери і висуши за 30 хвилин

Какаду

Магазин зоотоварів «Какаду» має великий і постійно оновлений асортимент кормів, аксесуарів, іграшок і безліччю інших потрібних для тварин речей. Любов до тварин, знання і розуміння їх потреб - наше кредо. Ми знаємо, які саме товари для тварин необхідні для здорового росту і розвитку ваших улюбленців.

ВИГОТОВЛЕННЯ КЛЮЧІВ «OS.9»

Професійно займаємось виготовленням ключів та сервісним обслуговуванням. Виготовлення ключів, дублікати ключів всіх типів. Продаж та заміна елементів живлення. Заміна елементів живлення в ключах, пультах, сигналізаціях та годинниках. Автомобільні ключі с транспондером. Виготовлення автомобільних ключів з чіпом, дублікат автомобільних ключів

EVA

Лінія магазинів EVA — найбільша національна мережа магазинів краси та здоров’я, що пропонує широкий асортимент декоративної косметики, парфумерії, продукти для догляду за обличчям і тілом, біжутерію, аксесуари, побутові товари, а також засоби для догляду за малюками. Понад 8 мільйонів осіб є користувачами програми лояльності «EVA МОЗАЇКА». Багато років поспіль компанія EVA посідає лідерські позиції у своєму сегменті ринку, отримуючи нагороду Національної премії України Retail Awards «Вибір споживача». У 2021 році лінію магазинів EVA вчетверте поспіль визнано лідером в категорії «Магазин краси та здоров’я» за версією міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року». За 20 років компанія зросла до понад 1 100 магазинів по всій Україні, представивши більш ніж 30 000 асортиментних позицій. Наразі роботу продовжують близько 1000 магазинів.

MTA

MTA - мережа магазинів техніки та електроніки. МТА – національний інтернет-магазин персональної цифрової техніки та відома в Україні мережа магазинів і сервісних центрів. Упродовж 20 років, щоб завоювати вашу довіру, ми успішно рухаємося в 3 ключових напрямках Вигода, Асортимент, Надійність.

kolgotochka

Для того, щоб подарувати всім українським жінкам неперевершене почуття комфорту та впевненості наш магазин нижньої білизни у Львові створив чудовий сервіс, що ефективно допомагає вибрати необхідний одяг на будь-яку потребу. Насамперед всі наші фахівці мають величезний досвід з бра-фітингу і зможуть правильно підібрати фасон та розмір. Завдяки цьому якісна білизна зможе надати вам максимум приємних вражень.

Біла ромашка

Мережа фармацевтичних супермаркетів «Біла Ромашка» товари для здоров’я і краси, засоби догляду та гігієни, лікарські засоби і медична техніка.

01 03

де нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайти
де нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайти
де нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайти