Торговий центр «вам»

Червоної Калини, 62

Розташований ТЦ “ВАМ” у найбільшому районі Львова — СИХІВ, що постійно розширює своє межі, розвивається і на сьогодні має найбільші перспективи.

Локація в центрі Сихова, поруч – спортивні комплекси, духовні споруди, навчальні заклади, поліклініка, культурний центр.

Зручна транспортна розв’язка: маршрутні автобуси, трамвай, спрощують доїзд до торгового центру,

Автовласники можуть скористатись зручною парковкою торгового центру та автомийкою самообслуговування “Мийко”.

МагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазини
МагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазини
МагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазиниМагазини

Чисто

Послуги хімчистки "ЧИСТО" - це можливість користуватися улюбленими речами довго, незалежно чи це дизайнерська сукня з дорогоцінними елементами чи шкіряний виріб. Адже хороша хімчистка освіжає красу речей, які вам дорогі.

Чудо острів

«Чудо Острів» — це постійно зростаюча національна мережа дитячих магазинів, яка нараховує 39 магазинів по всій Україні.

імідж

Імідж – це одна з найбільших парфумерно-косметичних мереж Західної України з особливим підходом до клієнта та перевіреною репутацією.

Табакерка

Компанія реалізує понад 5 000 найменувань тютюнових виробів (сигари ручної та машинної скрутки, тютюн люльковий, кальянний, самокруточний, нюхальний), а також курильні аксесуари, витратні матеріали та спеціальне обладнання для зберігання і представлення продукції.

Амфора

Ювелірна мережа Амфора почала свою роботу в місті Львові у 2005 році. Спочатку це був один магазин. Але з часом, з розвитком попиту та інтересу споживачів до нашої продукції, ми розширились. І сьогодні мережа налічує 10 відділів у торгових комплексах, а також 4 окремі магазини в різних куточках нашого міста для Вашої зручності.

lotus

Мережа магазинів нижньої білизни для дорослих і дітей. Білизна для вагітних жінок. Великий вибір купальників. Термобілизна. Піжами, халати. Колготи, шкарпетки, панчішна продукція.

Комп’ютерний Всесвіт

Комп’ютерний Всесвіт — не просто магазини. Це — безмежний простір твоїх можливостей! Все просто – у нас багаторічний досвід та надійність, широкий асортимент товару, лояльна цінова політика, безкоштовна доставка у будь-який магазин мережі «Комп’ютерний Всесвіт», швидке опрацювання замовлень, фахова консультація, можливість оплати в розстрочку і гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.

red hats

Українська компанія головних уборів та аксесуарів. Професійно підбираємо аксесуари для кожного клієнта особисто. В будь-який сезон ми зможемо здивувати наших клієнтів унікальними колекціями та широким асортиментом

АРТ ремонт

Послуги ремонту взуття за технологіями світового класу! Хімчистка взуття та професійна косметика та догляд за взуттям!

Обмін валют

Обмін валют

мобіера

Продаж аксесуарів і комплектуючих до мобільних телефонів.

Какаду

Магазин зоотоварів «Какаду» має великий і постійно оновлений асортимент кормів, аксесуарів, іграшок і безліччю інших потрібних для тварин речей. Любов до тварин, знання і розуміння їх потреб - наше кредо. Ми знаємо, які саме товари для тварин необхідні для здорового росту і розвитку ваших улюбленців.

Lifecell

Стартові пакети та смартфони, послуга "Вибір номеру", заміна SIM-карт, MNP, продаж банківських карток "Monobank" , підключення та обслуговування індивідуальних та корпоративних абонентів

MEGA MASS

Наш магазин спортивного харчування та спорядження існує з 2009 року і весь цей час ми наполегливо працюємо над поліпшенням всіх аспектів, починаючи від розширення асортименту і закінчуючи підбором кращих консультантів, які не просто продають, а й професійно розбираються в своїй сфері діяльності.

ТехАс

Сервісний центр «ТехАс» пропонує послуги справжніх технічних асів, які допоможуть вам полагодити мобільні телефони, налагодити повноцінну роботу комп’ютерної техніки.

ВИГОТОВЛЕННЯ КЛЮЧІВ «OS.9»

Професійно займаємось виготовленням ключів та сервісним обслуговуванням. Виготовлення ключів, дублікати ключів всіх типів. Продаж та заміна елементів живлення. Заміна елементів живлення в ключах, пультах, сигналізаціях та годинниках. Автомобільні ключі с транспондером. Виготовлення автомобільних ключів з чіпом, дублікат автомобільних ключів

Мийко

Автомийка самообслуговування МИЙКО.ua. Миття автомобілів; обладнання від Європейського виробника EHRIE; провідні технології; гарячу воду з мікропорошком; гаряче воскування; використання осмолу з додаванням хімії SUPER FINISH, що додає блиску; продаж професійного обладнання для ручних мийок та мийок самообслуговування; сервісне обслуговування ручних мийок та мийок самообслуговування.

Giftbox

Парфумерія та косметика провідних брендів VS, Kiko, Aden.

01 06

де нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайти
де нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайти
де нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайтиде нас знайти