Магазини - партнери ТЦ «вам»

Євромікс

Євромікс - мережа мультибрендових магазинів одягу, взуття та аксесуарів за доступними цінами. Підбір базового гардеробу, сезонні знижки, оновлення товару щосереди.

  • Б. Хмельницького, 214

Babies

Магазин дитячих товарів у Львові. Коляски 2в1, прогулянкові коляски, ліжечка, автокрісла

  • Б. Хмельницького, 214

Athletics

Athletics допоможе підібрати практичне і недороге екіпірування, купити інвентар для тренувань. Магазин пропонує все необхідне для комфортних подорожей, походів чи відпочинку на природі. З Athletics дуже легко доповнити гардероб в спортивному стилі цікавими і практичними речами від відомих брендів.

  • Виговського, 100

MONAKO

Мережа магазинів канцтоварів та іграшок. Це територія для кожного: дорослого і дитини, школяра і студента, батька, якому потрібно обрати подарунки та мами, яка хоче гарно їх запакувати.

  • Б. Хмельницького, 214

Чудо острів

«Чудо Острів» — це постійно зростаюча національна мережа дитячих магазинів, яка нараховує 39 магазинів по всій Україні.

  • Червоної Калини, 62

Антошка

«Антошка» — роздрібний напрямок бізнесу сімейної компанії RedHead. Поряд з магазинами «Антошка» компанія управляє преміум-бутиками Daniel і розвиває мережу дистрибуції, з часткою 70% національного ринку імпортного дитячого харчування. ГОЛОВНА МІСІЯ АНТОШКИ - ПЕРЕТВОРЮЄМО ТУРБОТУ ПРО ДІТЕЙ НА ЗАДОВОЛЕННЯ!

  • Наукова, 35А

Obnova

ObnovaStores — мережа магазинів жіночого, чоловічого, дитячого одягу, взуття, аксесуарів і товарів для дому. У нашій мережі представлений асортимент від багатьох улюблених світових брендів. Наша перевага — щоденне поповнення асортименту в усіх магазинах ObnovaNova, ObnovaEuroshop та ObnovaLux. Кожен новий сезон – це ще більше поповнень асортименту новими брендами та дизайнерськими марками.

  • Наукова, 35А