Боулiнг

Боулінг клуб “Десятка” справедливо вважається найбільш привабливим місцем для активного відпочинку, про що свідчить велика кількість турнірів, що постійно проводяться у нас.

У Боулінг-клубі “Десятка” Ви зможете не тільки відпочити усією сім’єю чи великою компанією друзів, а й провести корпоративну вечірку та інші святкування.

Боулінг клуб “Десятка” пропонує Вашій увазі 10 доріжок, кожна з яких обладнана автоматичними дитячими бортиками, які дають можливість гри в боулінг для дітей будь-якого віку.

Наш боулінг отримав сертифікацію доріжок, що дало можливість в листопаді 2012 року успішно провести 13-ий Чемпіонат України зі спортивного боулінгу. Також, в лютому 2013 року у нас був проведений 5-ий Чемпіонат України зі спортивного боулінгу серед спортсменів із вадами слуху. З осені 2012 року до літа 2013 року Боулінг-клуб “Десятка” приймав у своїх стінах 8-ий Чемпіонат Львова зі спортивного боулінгу.

Завітайте у Боулінг-клуб “Десятка” і отримайте велике задоволення від чудової гри та весело проведеного часу у торгово-розважальному центрі “ВАМ” по вул. Б. Хмельницького, 214.

Бронювання доріжки (050) 431-50-17